בימי שישי, חנות המפעל סגורה לקבלת קהל | שירות איסוף והחזרה חיפה-ב"ש בחינם!

תיקון

טיפול בנזקי אש ומים

טיפול בנזקי אש ומים

חברת אחים עיני מתמחה בשיקום שטיחים בנזקי אש ומים כבר למעלה מ-70 שנה. במקרה של נזקי שריפות והצפות, חשוב לטפל בפרטי הטקסטיל באופן מידי, והצוותים המיוחדים ערוכים לכך, נציגי השירות שלנו עומדים לרשות לקוחותינו בהצעת מחיר ראשונית ובמידת הצורך ניתן לקבל גם חוות דעת מקצועית, אשר מקובלת על חברות הביטוח ובית המשפט.
נזקי-מים

הטיפול בנזקי אש ומים כולל:

  • שאיבת הצפות לכל סוגי השטיחים מקיר לקיר.
  • התקנת ייבשנים לייבוש מהיר ומניעת היווצרות ריחות ועובש.
  • נטרול ריחות ועובש.
  • ניקוי וחיטוי ריח – לכל סוגי השטיחים הניידים, הווילונות והריפוד.
  • רסטורציה (הפרדת צבעים).
  • בשטיחים שנפגעו כתוצאה מהצפות מים ונוצרה בהם גלישה (התערבבות) של הצבעים, מתבצע הליך רסטורציה (הפרדת צבעים) באופן ידני, תוך שימוש בחומרים טבעיים, שאינם פוגעים באיכות הצבע.

הליך הטיפול וההתנהלות מול חברת הביטוח

חשוב לדעת כי פעמים רבות לקוחות אשר מבוטחים בביטוח תכולה מופנים על ידי חברת הביטוח לחברות ניקוי אשר עובדות עמה בהסדר, אולם הם אינם מחויבים לבצע את הטיפול דרך חברות אלו, שלא תמיד מתמחות בשיקום נזקי אש ומים.

אנו מתמחים בשיקום ניזקי אש ומים כבר למעלה מ-70 שנה, ואתם יכולים להיות בטוחים שהשטיחים שלכם יקבלו אצלנו את הטיפול המקצועי ביותר, על ידי בעלי מקצוע עם ותק ניסיון ואחריות.

מרגע הגעת השטיחים למפעל אחים עיני, השטיחים עוברים הליך ניקוי בשיטת 8 השלבים וכן שטיפה ויבוש על מנת למזער נזקים. לאחר הייבוש כל שטיח עובר אבחון על ידי שטיחן מקצועי אשר קובע את אופן הטיפול והערכת הנזק.

מה כולל המשך הטיפול?

המשך הטיפול יכול לכלול ניעור של השטיח מחול ואבק במידת הצורך ובהתאם לסיבולת השטיח, שטיפה נוספת הכוללת טיפול בריח ופטריות עובש, ושוב הליך סחיטה ויבוש בחדרי יבוש מבוקרים בטמפרטורה של 70 מעלות, כשבסיום התהליך מומלץ להשאיר את השטיח בסביבה של כ- 10% לחות השומרת על סיביו.

לאחר הליך זה, השטיח יעבור בדיקה ואבחון נוסף על ידי שטיחן, לצורך מתן חוות דעת מומחה לקביעת שיעור הנזק, ומידת ירידת הערך.

מה ניתן לבצע על מנת להחזיר את השטיח לקדמותו עקב נזקי מים?

במידה וצבעי השטיח נפגעו כתוצאה מההצפה, נמליץ על רסטורציה הכוללת תיקונים והפרדת צבעים על ידי מומחים. אם לא ניתן לשחזר את צבעי השטיח נמליץ על פסילה (Total Loss).

חשוב לציין:

חוות הדעת שלנו קבילה בבתי המשפט ואנחנו מלווים את לקוחותינו הן בטיפול והן בייעוץ לכל אורך הדרך, לשביעות רצונם מלאה.

דילוג לתוכן