בימי שישי, חנות המפעל סגורה לקבלת קהל | שירות איסוף והחזרה חיפה-ב"ש בחינם!

שטיחונים למטבח

שטיחונים למטבח – יש אנשים שאוהבים להעביר זמן במטבח בבישולים בזמן שהם יחפים, אך המגע של הרצפה הקרה לא כל כך נעים להם. יש אנשים שמחפשים רק חתיכה של בד שתוכל לספוג את המים שיוצאים מהכיור או אפילו כאלה שרק רוצים לשפר ולשדרג את המראה של פינת האוכל שלהם. הגעתם לרגע בו החלטתם להוסיף לביתכם שטיחונים למטבח. אנחנו הכנו לכם מדריך בדיוק כיצד עושים זאת. כדאי לכם להמשיך לקרוא.

איך לבחור שטיחונים למטבח?

קודם כל, עליכם להתחשב ברכיבים המרכיבים את השטיחון האולטימטיבי למטבח. אתם צריכים שהרכיבים שלו יהיו מתאימים לשימוש שאליו אתם מייעדים אותו. אנו ממליצים לכם לבחור בשטיחונים למטבח שאין להם סיבים כדי שתוכלו לשאוב את האבק שמתחת או מעל השטיח. תמיד מומלץ לקנות שטיח ללא שערות כך שלא יאגרו לכם יותר לכלוך ממה שהם כבר צוברים. יש שטיחונים למטבח במגוון רחב של סגנונות וסוגים. אתם צריכים להתאים בין הסגנון שלו לבין האופי של המטבח. בחירה של שטיחונים למטבח היא בחירה שכוללת בתוכה הרבה עניין של צבעים. גם לגוון ולצבע של הרצפה יש משמעות גדולה בבחירה השטיח למטבח. אם הרצפות שלכם בהירות מומלץ לשים שטיח למטבח שהוא יותר כהה וכך הוא לא ייבלע. וכך גם להיפך, אם יש לכם רצפות שהן כהות ותשימו שטיח למטבח שהוא בהיר הוא יהיה יותר בולט ויקבל את הנוכחות המתאימה ומגיעה לו.

למה צריך להשתמש בשטיחונים למטבח?

כחלק מכל הבישולים וכחלק משגרת היום יום של כל בני האדם באשר הם, פירורים וכל מיני חתיכות של מזון תמיד יפלו מהשיש אל רצפת המטבח. זו הסיבה שבגינה הרבה מאוד אנשים יעדיפו לא לקנות שטיחונים למטבח, כי קצת יותר קשה לנקות ממנו את כל הלכלוך. הוא סופג לתוכו את הריחות והוא גם יחליק דווקא ברגע הכי לא נכון ומתאים. סיטואציה לא נעימה, נכון? אך לא כך הדבר באמת. השטיח יכול להפוך את המטבח שלכם למקום יותר נעים לשהות בו. הוא יוצר אווירה מיוחדת יותר וגורם למטבח לרכוש עוד צבעים שלא היו בו קודם. יש שטיחונים למטבח שיותר קל לנקות ולא יצברו לכם אבק ולכלוך. אם אתם מעוניינים לשים שטיח במטבח, אולי כדאי להסתכל על הסוגים הנ"ל. כך שיהיה גם יפה ונעים וגם פרקטי. נוסף על כל אלה, בחורף, כאשר הרצפה קפואה ובלתי נעימה בעליל, אתם תוכלו לדרוך עליה כאוות נפשכם אם תחליטו לשים שטיחון במטבח שלכם.  שטיחון יפה במטבח ממבחר השטיחונים שתראו באתר יפתיע אתכם.

דילוג לתוכן